За срібло на Олімпіаді легкоатлетка Джойс Коба отримуватиме стипендію від міськради

02.09.14 19:01 4927

Спортсменка зустрілась з в.о. мера Сергієм Моргуновим

За срібло на Олімпіаді легкоатлетка Джойс Коба отримуватиме стипендію від міськради

Сьогодні в.о. міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов зустрівся з вінничанкою Джойс Коба, яка нещодавно посіла друге місце у змаганнях з легкої атлетики по бігу на 200 метрів на ІІ Юнацьких Олімпійських іграх у Китаї. Сергій Моргунов поздоровив дівчину із значною перемогою та вручив сертифікат на отримання річної стипендії Вінницької міської ради у розмірі 9 тисяч гривень.

За срібло на Олімпіаді легкоатлетка Джойс Коба отримуватиме стипендію від міськради

З 12 по 18 вересня у місті Нанкін (Китай) проходили ІІ Літні Юнацькі Олімпійські ігри. 16-річна вінничанка Джойс Коба на цих змаганнях посіла 2 місце по легкій атлетиці у бігу на 200 метрів. Дівчина – майстер спорту України з легкої атлетики, вихованка Вінницької обласної спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з легкої атлетики, студентка Вінницького технічного коледжу. Її тренер - Володимир Прошин.

2 вересня із перемогою Джойс Кобу привітав в.о. міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов. «Дуже приємно, коли сьогодні, у такий нелегкий час, наша держава здобуває перемогу, в тому числі й спортивну. Також важливо, що наші спортсмени прославляють державу, сприяють тому, що у світі більше людей дізнаються про Україну», – зазначив Сергій Моргунов.

За срібло на Олімпіаді легкоатлетка Джойс Коба отримуватиме стипендію від міськради

Під час зустрічі дівчина отримала сертифікат на річну стипендії Вінницької міської ради у розмірі 9 тисяч гривень, а від спорткомітету міської ради – спортивну форму.

«До Олімпійських ігор ми з тренером почали готуватися ще з літа минулого року: почали давати більш складні навантаження, тренувалися по два рази в день, і досягли бажаного результату. Я пробігла 200 метрів за 23,81 секунди. Взагалі, у Китаї нас прийняли дуже тепло, ці змагання та подорож я запам’ятаю на все життя», – каже Джойс Коба.

За срібло на Олімпіаді легкоатлетка Джойс Коба отримуватиме стипендію від міськради

До речі, срібло ІІ Юнацьких Олімпійських іграх у Китаї – не єдине досягнення спортсменки у цьому році. На юнацькому кубку Поділля у Вінниці (дистанція 60 метрів) вона встановила рекорд манежу. Під час Олімпійського відбору в Баку (дистанція 200 метрів), спортсменка перевершила чемпіонку Наталю Добринську і встановила новий рекорд чемпіонату Європи.

Довідка

Юнацькі Олімпійські ігри - це спеціальні Олімпійські ігри серед спортсменів-юніорів у віці від 14 до 18 років. Проходять як літні, так і зимові Ігри. Вони проводяться раз на чотири роки - літні з 2010 року, а зимові з 2012. ІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри відбувалися в м. Нанкін (Китай) з 16 по 28 серпня.

Фото

За срібло на Олімпіаді легкоатлетка Джойс Коба отримуватиме стипендію від міськради За срібло на Олімпіаді легкоатлетка Джойс Коба отримуватиме стипендію від міськради За срібло на Олімпіаді легкоатлетка Джойс Коба отримуватиме стипендію від міськради За срібло на Олімпіаді легкоатлетка Джойс Коба отримуватиме стипендію від міськради За срібло на Олімпіаді легкоатлетка Джойс Коба отримуватиме стипендію від міськради За срібло на Олімпіаді легкоатлетка Джойс Коба отримуватиме стипендію від міськради

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)