Рейтинг садочків та шкіл Вінниці

04.09.14 11:22 8239 4

Садочок №35, фізико-математична гімназія №17 та школа №35 визнані найкращими у вінницькому рейтингу навчальних закладів

Рейтинг садочків та шкіл Вінниці

У Вінниці складено рейтинг роботи садочків та шкіл за 2013-2014 навчальний рік. Найкращими визнано садочок №35, фізико-математичну гімназію №17 та загальноосвітню школу №35. Вперше в цьому році у рейтинг було введено нову номінацію – «Успіх року», перше місце в якій посіла школа №31. Переможці у кожній з номінацій отримали грошові винагороди, які підуть на покращення матеріально-технічної бази їх закладів.

10 років тому у Вінниці було започатковано рейтингову оцінку шкіл міста, пізніше до неї додали й садочки. Рейтинг проводиться у трьох напрямках: серед дошкільних навчальних закладів, навчальних закладів системи загальної середньої освіти нового типу та серед класичних загальноосвітніх шкіл. Цього року до рейтингу була введена нова номінація серед шкіл – «Успіх року». Її присуджуватимуть тим закладам, які досягли значних успіхів у порівнянні з минулим періодом.

«Оцінка здійснюється за методикою паралельного підрахунку – самооцінка, яка проводиться навчальним закладом, та експертна оцінка членами комісії. У випадку будь-яких розбіжностей, результати підлягають повторній перевірці. Рішення про визначення переможця приймається колегією департаменту освіти на основі представлених комісією матеріалів. Кожен навчальний заклад оцінювався за такими критеріями: організація навчально-виховного процесу та фінансово-господарської діяльності, робота з педагогічними кадрами, організація навчальної роботи та забезпечення прав і законних інтересів учнів. Оцінювання допомагає адміністрації шкіл та садочків побачити не лише досягнення в роботі педагогічних колективів, а й недоліки та проблемні питання», – каже начальник відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ департаменту освіти міської ради Юрій Єрмаков.

Підсумки експертної рейтингової оцінки діяльності дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл у 2013-2014 навчальному році були підведені на серпневих освітянських зібраннях. Отож, серед дошкільних навчальних закладів третє місце в рейтингу посів ДНЗ №27. Друге місце – садочок №23. Перемогу здобув ДНЗ №35.

Серед навчальних закладів системи загальної середньої освіти нового типу третє місце зайняла загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 7. Друге місце посіла загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 і перше – фізико-математична гімназія № 17. Серед класичних загальноосвітніх шкіл третє місце у школи № 31, друге – у школи № 18 і перше – у школі № 35.

Також у цьому році у рейтингу серед шкіл було вперше введено номінацію «Успіх року». Звання «Успіх року» присвоюється закладу, який за підсумками рейтингової оцінки підніметься на найбільшу кількість позицій вгору (але не менше ніж на 5) у порівнянні з рейтинговою оцінкою минулого навчального року. Цьому закладу присвоюється третє призове місце у його напрямку. Цього року у номінації «Успіх року» перемогу здобула школа №31.

На покращення матеріально-технічної бази за перше зайняте місце переможці отримали з міського бюджету по 10 тис. грн., за друге – по 7 тис. грн., за третє – 3 тис. грн.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Максим
  Максим
  06-09-14, 13:01 | IP:193.107.105...
  А ремонт, а смена парт, мебели (окна, пол, потолок, освещение уже сделали).
 • 3. Максим
  Максим
  06-09-14, 12:49 | IP:193.107.105...
  Еще. На школу за 10 месяцев надо сдавать по 30 грн. Считая, что напрягли всех, то это примерно 300 000 грн. в год. Зачем эта "помощь" из бюджета?????????? А еще на класс, на спортзал, на английский класс, на класс информатики на дни рождения и прочее.
  Хочу быть директором, блин. Отчета-то никакого (типа общественный там).
 • 2. Максим
  Максим
  06-09-14, 12:44 | IP:193.107.105...
  Хочу добавить. Вот в 4 школе сдай на то, на это. На медпункт 5 грн с человека в полгода. При теоретическом количестве учеников (11 классов по 3 класса на потоке по 30 учеников) это 10 000 грн. Поэтому кому-то там награда в 3 тыс. грн - это сех сквозь слезы. Во уморили. А как отвалить 18 школе бюджетных 400 тыс. грн - так нормально. Главное, чтоб не выступали за отбор площадки под строительство.
 • 1. Максим
  Максим
  06-09-14, 12:40 | IP:193.107.105...
  +1

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)