Медпрацівники міста розпочнуть відзначати професійне свято ходою до пам’ятника М. Пирогову

15.06.09 01:16 2904

16 червня медична когорта міста відзначатиме День медичного працівника.

Медпрацівники міста розпочнуть відзначати професійне свято ходою до пам’ятника М. Пирогову

Цьогоріч з нагоди професійного свята міське управління охорони здоров'я вирішило започаткувати нову традицію - покладання квітів до пам'ятника всесвітньо відомому хірургу Миколі Пирогову. Минулого року був затверджений герб медичної галузі міста, у лівому нижньому кутку якого розміщено зображення видатного хірурга. «За 40 років існування пам'ятника жодного разу вінничани не вшановували пам'ять Миколи Івановича Пирогова, який є взірцем для медичної галузі міста, хоча до Вінниці приїжджають тисячі людей зі всього світу, щоб вклонитися заслугам цієї великої людини», - каже начальник управління охорони здоров'я Тамара Васильчук. Відтепер покладання квітів до постаменту буде традиційним.

З кожного міського медичного закладу віддати шану відомому земляку прийде 5-10 медичних працівників. До заходу виявили бажання приєднатися і працівники обласних закладів охорони здоров'я, які розміщені на території міста, та працівники медунівеситету. Загалом планується, що у покладанні візьме участь більше 200 медиків. Перед покладанням по скверу Пирогова від фонтану пройде хода, з обох боків якої вишикуються медичні працівники у формі, а по алеї лунатиме пісня Володимира Трошина «Люди в белых халатах». Під час покладання по гучномовцях звучатиме розповідь про життя та досягнення Миколи Пирогова. Збір - біля фонтану об 11:40, хода ж розпочнеться о 12:00.

О 14 годині того ж дня у Міському палаці мистецтв «Зоря» пройде урочистий концерт. Перед концертною програмою відбудеться показ відеоролика про міські заклади охорони здоров'я та відомих вінницьких медиків, яких, на жаль, вже немає в живих. А в концертній програмі візьмуть участь медичні працівники з багатьох закладів охорони здоров'я.

17 червня о 14 год. в МПМ «Зоря» з нагоди професійного свята пройде конкурс «Кращий педіатр міста». Щороку міське управління охорони здоров'я готує цікавий захід, щоб відзначити кращого фахового медпрацівника. Кожного року конкурс проводиться по одному з напрямків медгалузі: педіатрія, стоматологія, акушерство та гінекологія, хірургія та терапевтичний напрямок.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)