Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід

22.11.14 16:21 4304

Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід

21 листопада, рідні, близькі та друзі відряджали на Схід України близько 70 бійців дев’ятого батальйону територіальної оборони, які 20 днів пробули у відпустці.

Від обласного військового комісаріату проводжати героїв прийшли не лише рідні, близькі і друзі, а й небайдужі вінничани. Емоції вирували і їх ніхто не стримував. Адже всі добре розуміють, що передбачити – чи повернуться вони додому…, чи ні - не можливо.

Проводжали в далеку путь хлопців гаслами вигуками: «ГЕРОЇ!». І дійсно – це герої сьогодення. Саме вони ризикуючи своїм життям відстоюють на Сході України нашу державність, незалежність і наш спокій.

Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід

Слід також відмітити, що по прибуттю цієї частини військових на місце дислокації 9 батальйону на Сході нашої держави, інша частина бійців приїде додому у відпустку.

Фото

Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід Близько 70 бійців 9 батальйону територіальної оборони знову вирушили на Схід

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)