Самопроголошена у Вінниці "свиткорада" поставила Порошенку ультиматум

06.12.14 18:39 18034 1

Самопроголошена у Вінниці "свиткорада" поставила Порошенку ультиматум

На прес-конференції, на яку журналістів зібрав голова Вінницької облради Сергій Свитко, пролунав чіткий ультиматум на адресу президента Петра Порошенка - відправити у відставку губернатора Анатолія Олійника.

«Ми думаємо, що до понеділка Президент прийме правильне рішення», - підкреслив Юрій Павленко (Хорт), який також взяв на себе відповідальність за топтання ногами портрета гаранта Конституції (на фото зліва).

Самопроголошена у Вінниці "свиткорада" поставила Порошенку ультиматум

Свитко у свою чергу зазначив, що за всі події, які сталися 6 грудня, «відповідальність на себе повинен взяти Олійник», оскільки «він домовився про взаємодію з більшістю депутатського корпусу» і планував домогтися «заміни» голови облради.

Але тут варто зазначити лукавість Свитка, який за весь час своєї роботи так і не спромігся організувати роботу обласної ради, пересварився з депутатським корпусом, і навіть не зробив спроби знайти компромісні рішення. Внаслідок цього, більшість депутатів обласної ради ігнорують скликані ним сесії, негативно оцінюють відповідність посаді та діяльність Свитка С.М., вважаючи, що він не має необхідних інтелектуальних, ділових та морально-етичних якостей для виконання обов’язків голови Вінницької обласної ради. Майже всі сесійні засідання ради, які йому довелося проводити, перетворював на політичне шоу, запрошуючи сторонніх осіб і дозволяючи собі зверхнє ставлення до присутніх.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Vladimir
    Vladimir
    06-12-14, 20:02 | IP:5.1.14...
    Більшысть депутатів ігнорують Свитка через те, що э хронічними хабарниками та запроданцями, обраними відфільтрованими ще режимом Януковича. Вони при кожній нагоді блокують всі зусилля Свитка по боротьбі з хабарництвом та розкраданням бюджетних коштів. Це відомий факт. Губернатор Олійник з невідомих причин підтримує депутатів-хабарників у їх блокуванні чесної та відданої роботи голови облради Населення області підтримує Свитка. Вважаю що президенту слід не тільки звільнити Олійника з посади голови облдержадміністрації, але також звільнити всіх його заступників та розпустити облраду, призначивши дострокові вибори но неї, таким чином перезапустити роботу законодавчої та виконавчої влади регіону, повністю оновивши її. Тільки в такому випадку населення області залишиться задоволеним а президент збереже підтримку виборців.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)