На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь»

30.12.14 14:11 2987

На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь»

В ніч на 30 грудня у Вінниці на Майдані Небесної Сотні зустрічали бійців 25-го батальйону «Київська Русь», які прибули додому на ротацію.

Рідні, друзі та побратими вітали своїх героїв з 15-метровим стягом, квітами, шампанським і словами вдячності. Добровольці з штабу вінницької народної самооборони вдома не були 4 місяці. Увесь час наші земляки разом із своїми побратимами з батальйону «Київська Русь» служили під Дебальцевим.

Наразі батальйон передав свої позиції одній із військових частин з Кіровоградщини. В планах героїв відпочити, вдома з рідними зустріти новорічні свята та повернутися назад.

На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь»

За словами старшого снайпера першого відділення першої стрілкової роти 25 батальйон «Київська Русь» Віталія Хомяка, усі наші земляки, які входили до складу даної військової одиниці повернулися живими і здоровими.

Слава героям!

Фото

На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь» На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь» На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь» На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь» На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь» На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь» На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь» На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь» На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь» На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь» На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь» На Вінниччину зі Сходу України прибули герої-земляки, бійці батальйону «Київська Русь»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)