Вчора у Вінниці завершився міський новорічний проект «Майстерні Діда Мороза», який проходив у бібліотеках міста. За цей час у його майстер-класах взяло участь близько двох тисяч маленьких вінничан. Вони виготовили близько двох з половиною тисяч поробок, серед яких ялинки, листівки, сніговички, сніжинки та багато-багато іншого.

16 січня у Центральній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулося свято, приурочене завершенню проекту «Майстерні Діда Мороза».

Також було підбито підсумки міського конкурсу дитячої творчості «Новорічно-різдвяний вернісаж», який походив у рамках цього проекту.

Цієї зими у майстернях Дідуся Мороза побувало більше двох тисяч вінницьких дітлахів

«Участь у конкурсі взяли діти від 6 до 15 років. Вони представили свої роботи у двох номінаціях «Дивосвіт різдвяних свят», в якій були представлені кращі новорічно-різдвяні дитячі іграшки, та «Новорічне вітання» – кращі святкові листівки. Ці роботи діти створювали у майстернях Діда Мороза та у бібліотечних гуртках», – каже директор ЗК «Вінницька централізована бібліотечна система» Ірина Івасюк.

Нагородили переможців та фіналістів конкурсу вінницький Дід Мороз та Снігуронька. Діти отримали набори для творчості.Переглядів: 4720
Поширень: 0