Усі - на відновлення спортивних майданчиків!

10.04.08 14:20 2435 0

З 1 до 30 квітня у Вінниці, як і в багатьох містах України, проводиться всеукраїнський місячник «Спорт для всіх - спільна турбота».

Усі - на відновлення спортивних майданчиків!

Місячник проводиться за підтримки Вінницького центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Розроблено відповідний комплекс заходів, завданням якого є покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання, у місцях масового відпочинку та за місцем навчання. Проведення місячника в минулі роки засвідчує актуальність проблеми, яка існує тривалий час: недостатній рівень розвитку матеріально-технічної бази масового спорту. Спортивні майданчики здебільшого занедбані і використовуються не за призначенням, а часто навіть не мають господаря.

Мета проведення цього місячнику - впорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього періоду за участю громадськості; проведення інформаційно-просвітницької кампанії, аби привернути увагу державних та недержавних організацій до питань створення належних умов для щоденних занять фізичною культурою та спортом; стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб'єктів підприємництва та громадських організацій, мешканців жилих мікрорайонів, особливо молоді, щодо ремонту, облаштування та утримання місць для самостійних і групових занять різними видами рухової активності людей на дозвіллі; запровадження сучасних стандартів активного дозвілля та створення здорової конкуренції серед місцевих громад щодо забезпечення належних умов для занять масовою фізичною культурою.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)