15 працівників ДАІ Вінниччини, які протягом місяця несли службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України повернулись додому.

Подякувати правоохоронцям за гарну службу та належне виконання службових обов’язків на Сході держави, в приміщені управління ДАІ Вінницької області зібрались представники громадських організацій області, колеги та друзі мужніх офіцерів.

Протягом місяця державтоінспектори виконували свої професійні обов’язки, знаходячись у відрядженні в Луганській та Донецькій областях.

З Краматорська та Щастя повернулися працівники Державтоінспекції Вінниччини

- Приїхавши в зону АТО, нас розділили на дві групи, одна група несла службу в населеному пункті Щастя, а інша залишилась в Краматорську. Я разом зі своєю групою ніс службу на блокпосту в населеному пункті Щастя, де мало не щодня велись обстріли по наших позиціях з артилерії та «Градів», - розповів начальник відділу ДАІ Липовецького району Володимир Вознюк. - Неодноразово здійснювали супроводи автобусів з мешканцями Луганської області, які переїжджали на підконтрольну Українським військам територію. Ми з колегами пройшли справжнє випробування, всі хлопці зарекомендували себе з надійної та позитивної сторони, якщо така необхідність буде то поїдемо ще.

Начальник УДАІ області Павло Солоненко привітав особовий склад з поверненням та вручив подяки за відмінну службу.Переглядів: 902
Поширень: 0