У День святого Валентина у Вінниці «одружилося» 25 закоханих пар

15.02.15 08:22 5615

У День святого Валентина у Вінниці «одружилося» 25 закоханих пар

25 вінницьких пар спробували себе у ролі наречених та вступили у шлюб, проте лише на один день. Обіцянку кохати один одного давали перед святим Валентином, його помічниками та Купідоном. На згадку молодята отримали фотосесію та «свідоцтво про одруження».

Студентський захід «Давай одружимося», присвячений Дню святого Валентина, організували Вінницька молодіжна рада та teens-club «Універ» під патронатом відділу у справах молоді та туризму міської ради.

У День святого Валентина у Вінниці «одружилося» 25 закоханих пар

Для однієї з пар цей захід й справді став поштовхом до подружнього життя – після отримання свідоцтва хлопець освідчився своїй дівчині та зробив пропозицію одружитьсь по-справжньому. «Одне із свідоцтв ми видали дівчині, хлопець якої знаходиться в АТО. Ми усі сподіваємось, що наступний День Валентина вони святкуватимуть разом», - розповідає голова Вінницької молодіжної ради Дмитро Мира.

Наприкінці свята відбувся розіграш сертифікатів на романтичну вечерю та караоке у ресторані «Мафія».

Фото

У День святого Валентина у Вінниці «одружилося» 25 закоханих пар У День святого Валентина у Вінниці «одружилося» 25 закоханих пар У День святого Валентина у Вінниці «одружилося» 25 закоханих пар

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)