Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee»

28.04.15 18:18 4101 0

Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee»

Сьогодні у рамках Днів США у Вінниці відбувся конкурс для знавців англійської мови «Spelling Bee».

Захід пройшов на базі гімназії №1. Як зазначила заступник директора цього навчального закладу Наталя Сидоренко, це відомий американський конкурс, суть якого полягає в тому, що дітям дають слово, а вони повинні назвати його по буквах.

«У конкурсі беруть участь 60 дітей 5-9 класів з шкіл міста. Переможці отримають цінні подарунки, а учасники – сертифікати», – зазначила вона.

Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee»

Фото

Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee» Дні Америки у Вінниці. 60 школярів взяло участь у конкурсі англійської мови «Spelling Bee»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)