3 липня у Вінниці відсвяткували подвійний ювілей: 60-ліття Вінницького олійно-жирового комбінату та 25-ліття Промислової групи "ViOil". День народження іменинники вирішили провести у форматі дитячо-юнацького фестивалю "Сонях", який зібрав у парку ім. Горького тисячі містян. Локації підготували на всяк вік і смак - спортивні естафети, квест-гра, дегустації і розіграші, море майстер-класів з виготовлення прикрас та сувенірів. Найбільш завзяті й активні учасники отримали від ювілярів цінні подарунки, зокрема, різноманітну побутову техніку.

Фестиваль "Сонях" зібрав тисячі вінничан

На великій сцені біля літнього театру від полудня і до вечора один за одним змінювались дитячі та молодіжні колективи. Подарунком для учасників фестивалю стала концертна програма від фіналістів шоу "Голос країни" Ольги Мельник та Олександра Онофрійчука. Втім, особливо гаряче відреагувала публіка на виступ самих іменинників. Колектив ВОЖК та "ViOil" підготував хореографічну композицію - сальсу за мотивами Червоної Рути. Цей танок навесні 2015 року увійшов до книги рекордів України за кількістю учасників. Тепер його презентували вінничанам.

Фестиваль "Сонях" зібрав тисячі вінничан

Організатори сподіваються, що "Сонях" для Вінниці стане традиційним, бо такі свята неймовірно об\'єднують.Переглядів: 4363
Поширень: 0