22 вінничанина отримали цьогоріч нагороду "Людина року"

28.08.15 14:08 3300

22 вінничанина отримали цьогоріч нагороду "Людина року"

Нещодавно в приміщенні облдержадміністрації вручили нагороди переможцям обласного конкурсу "Людина року".

Цьогоріч у списку кращих опинилось 22 вінничанина. Зокрема:

Номінація “Регіональний лідер”

1. КОРОВІЙ Валерій Вікторович -Голова Вінницької обласної державної адміністрації, кандидат економічних наук, “Заслужений економіст України”, нагороджений орденом “За заслуги ІІІ ступеня”

Номінація “Громадський діяч”

2. БУДНИК Михайло Михайлович - Священнослужитель релігійної громади Української Греко-Католицької Церкви с. Голдашівки Бершадського району, був військовим капеланом у зоні АТО і Київському госпіталі Збройних Сил України

Номінація “Депутат”

3. ІВАЩУК Антоніна Янківна - Депутат Вінницької міської ради 5, 6 скликання, начальник відділу оперативного реагування “Цілодобова варта” Вінницької міської ради

Номінація “Державний службовець”

4. МИРОНОВ Олександр Павлович - Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Теплицької РДА, керівник районного спортивно-туристичного клубу “Оріон”, ініціатор і керівник волонтерського проекту “Зробимо у дитячому садочку казку”, що був визнаний у 2014 році на всеукраїнському конкурсі “Краща громадська ініціатива України” кращою громадською ініціативою у сфері волонтерства

Номінація “Діяч культури та мистецтва ”

5. СКРИПНИК-КАГАДІЙ Алла Дмитрівна - Заступник директора Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, нагороджена нагрудним знаком “Відмінник освіти України”, Почесною відзнакою Міністерства культури і туризму України “За досягнення в розвитку культури та мистецтва”

22 вінничанина отримали цьогоріч нагороду "Людина року"

Номінація “Діяч науки”

6. МЕСЮРА Володимир Іванович -  Професор кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету, голова ГО “Федерація програмування” та Президент Всеукраїнського благодійного фонду “Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій”, нагороджений освітянською нагородою - медаллю Костянтина Ушинського, автор і керівник багатьох проектів в галузі інформаційних технологій

Номінація “Жінка”

7. БЕРЕЖНА Валентина Миколаївна - Матір-вихователька дитячого будинку сімейного типу Бережних у смт. Теплик, в якому виховується 5 дітей

22 вінничанина отримали цьогоріч нагороду "Людина року"

Номінація “Журналіст”

8. САВЧЕНКО Анатолій Костянтинович - Редактор районної газети “Тростянецькі вісті”, здійснив 20 поїздок у зону АТО як журналіст і волонтер, член Національної Спілки журналістів України, лауреат обласних премій “Золоте перо”, у 2015 році переможець творчого конкурсу у номінації “Журналіст року”, нагороджений відзнакою Секретаріату НСЖУ

Номінація “Міський голова, голова районної ради”

Не визначено переможця

Номінація “Митець”

9. ФЕДУН Віктор Петрович - Керівник народного естрадно-симфонічного оркестру “Експромт” Калинівської дитячої музичної школи

22 вінничанина отримали цьогоріч нагороду "Людина року"

Номінація „Посадова особа місцевого самоврядування ”

10. КОРОЛЬЧУК Ігор Євгенович - Заступник Вінницького міського голови

Номінація “ Працівник освіти”

11. МАМЧУР Євгенія Іванівна - Вчителька біології Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, лауреат всеукраїнських конкурсів в номінації “Біологія”

Номінація “Працівник охорони здоров’я”

12. АНДРІЄВСЬКА Надія Марківна - Головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням ЦНС та порушеннями психіки

Номінація „Працівник сільського господарства ”

13. СЕНЧУК Микола Олексійович - Директор СТОВ “Україна” с. Тягун Іллінецького району, “Заслужений працівник сільського господарства України”, депутат Іллінецької районної ради 4-х скликань

Номінація “Працівник соціального захисту ”

14. УШАКОВА Галина Миколаївна - Директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями с. Гнатків Томашпільського району

Номінація “Працівник сфери обслуговування”

15. ВИХРИСТЮК Олена Іванівна - Генеральний директор торговельної марки “Україночка”

Номінація “Підприємець”

16. ЯВОРСЬКА Людмила Миколаївна -Директор ТОВ “Ковінько-Ковбаси”, депутат Вінницької районної ради 6 скликання

Номінація “Промисловець”

17. КРИЖАНІВСЬКИЙ Олександр Іванович - Технічний директор ПАТ “ПлазмаТек”, депутат Піщанської районної ради 6 скликання

Номінація “Роботодавець”

Не визначено переможця

22 вінничанина отримали цьогоріч нагороду "Людина року"

Номінація “Сільський, селищний голова ”

18. СВИНАРЧУК Віктор Васильович -Йосипівський сільський голова, служив у зоні АТО та був поранений

Номінація „Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора ”

19. КОТОЩУК Валентин Олексійович -Голова приватного підприємства “Котощук” с. Голодьки Хмільницького району

Номінація “Спортсмен”

20. ДЕНИСЮК Олексій Ярославович - Переможець та бронзовий призер Кубку світу зі стрільби кульової (ІРС) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат у майстри спорту з кульової стрільби, виборов ліцензію на Паралімпійські ігри 2016 року у Ріо-де-Жанейро

Номінація “Юний митець”

21. ШИКИРИНСЬКА Анастасія Іллівна - Учениця Вінницької дитячої школи №2, виконавиця музичних творів, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів – фестивалів дитячої творчості, молодих піаністів, юних виконавців, у 2013 році перемогла у номінації “Найбільш творча дитина” і увійшла до десятки Диво-дітей України.

22 вінничанина отримали цьогоріч нагороду "Людина року"

Номінація “Юний спортсмен”

22. НЕГАР Тарас Борисович -  Учень 11 класу Піщанської спеціальної школи-інтернату, кандидат в майстри спорту з бадмінтону, чемпіон Вінницької області з бадмінтону, призер чемпіонату України з бадмінтону серед спортсменів з проблемами слуху, член національної збірної України з бадмінтону серед спортсменів з проблемами слуху

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька обласна рада
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)