Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!»

08.09.15 18:25 2323

Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!»

У КЗ «Вінницький міський клуб» з нагоди святкування Дня міста відбулась шоу-програма «Цирк єднає друзів!». У ньому взяли участь зразкова циркова студія «Капітошка» Центрального Палацу культури м. Чернівців та циркова студія «Каскад» Вінницького міського клубу.

Під час виступу юні артисти продемонстрували свої вміння у різних жанрах циркового мистецтва. Тут на глядачів чекали яскраві номери, акробатичні етюди, еквілібр на моноциклах та катушках, каучук, йога, хула-хупи, повітряна гімнастика, еквілібр на ходулях.

Доповнили програму виступи наставників колективів Наталі Побіжан з її ліричним номером з голубами а також Миколи Дрембулько, що розважав малечу в образі клоуна Бульки.

Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!»

Фото

Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!» Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!» Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!» Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!» Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!» Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!» Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!» Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!» Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!» Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!» Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!» Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!» Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!» Юні вінничани та чернівчани виступили на шоу-програмі «Цирк єднає друзів!»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)