У Вінниці триває капітальний ремонт будівлі міського клубу в мікрорайоні Пирогова. Тут вже замінені старі вікна на нові металопластикові, утеплено дах та фасад, змонтовано індивідуальне електричне опалення. Також оновлено глядацьку залу, бібліотеку, облаштовано душову та туалетні кімнати. Роботи планується завершити у жовтні, тоді дітлахи зможуть проводити своє дозвілля та займатися творчістю в оновленому, зручному та утепленому приміщенні.

У мікрорайоні Пирогова проживає близько тисячі дітей. Для того, щоб вони мали можливість цікаво та корисно проводити час, розвивати свої здібності та вміння недалеко від дому, в минулому році мерія розпочала капітальний ремонт приміщення клубу, якому близько 70 років.

«З листопада минулого року у клубі розпочалися зовнішні ремонтні роботи: встановлення зовнішніх мереж електропостачання та водовідведення. А з лютого цього року вже розпочався ремонт у самій будівлі. Наразі вже демонтовано старе покриття підлоги, зроблено стяжку, стіни обшито гіпсокартоном. Встановлено водостічні ринви», – розповідає директор клубу Ольга Ящук.

Незабаром у мікрорайоні Пирогова запрацює оновлений міський клуб

Також у рамках капітального ремонту зроблено чимало енергозберігаючих заходів. Замінено всі старі вікна на металопластикові, встановлено нові двері, вмонтовано світильники з люмінісцентними лампами, облаштовано індивідуальне електричне опалення. Утеплено фасад та дах споруди, замінено старий шифер на новий.

Також оновлено глядацьку залу, в тому числі зроблено нову дерев’яну сцену. Виконано ремонт у бібліотеці, закуплено нові меблі: столи, виставкові стелажі, кафедра. Є додаткові надходження до книжкового фонду, підписка близько 25 назв журналів та 20 – газет. Облаштовано душову та туалетні кімнати, яких раніше у будівлі взагалі не було.

Відкриття оновленого закладу планується вже у жовтні. Тут одразу діятимуть вокальна та циркова студії, гурток вивчення англійської мову, декоративно-прикладного мистецтва. Надалі з’являтимуться й інші гуртки.Переглядів: 3565
Поширень: 0