У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування

24.09.15 17:15 2576

У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування

Сьогодні у залі засідань міської ради з професійним днем привітали вінничан, які працюють у сфері машинобудування. Їм вручили грамоти та грошові премії.

Щороку у четверту неділю вересня відзначається День машинобудівельника. Напередодні цієї дати в.о. міського голови Сергій Моргунов привітав вінничан, які працюють у цій галузі.

«Промислові підприємства – це економічна основа нашого міста. Тож ми ставимо перед собою завдання сприяти розвитку наших підприємств і залучати нові інвестиції в економіку Вінниці, - зазначив Сергій Моргунов. – Напередодні професійного свята машинобудівельників я бажаю підприємствам розвиватися, нарощувати свої потужності і реалізовувати свою продукцію по всьому світі, забезпечувати своїх працівників достойною заробітною платою. А вінничанам, які працюють у цій галузі, – здоров’я, миру та благополуччя».

У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування

Також грамоти міської ради отримали колективи ПАТ «Маяк», ДП «Вінницятрансприлад» та ДП «45 експериментально - механічний завод».

Фото

У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування У міській раді відзначили вінничан, які працюють у сфері машинобудування

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)