Хто і чому захопив вінницьку «Геосистему»

29.09.15 16:00 5741 3

Хто і чому захопив вінницьку «Геосистему»

Вчора, 28 вересня, частина трудового колективу вінницької «Геосистеми» - одного з найстаріших підприємств геодезичної галузі, підбурювані колишнім директором, оголосили про підготовку до страйку. Співробітники не допустили на робоче місце т.в.о. директора. Тож робота унікального підприємства фактично виявилась блокованою.

Страйкарі виступають в інтересах колишнього керівника «Геосистеми»  Віктора Малова та відмовляються працювати з будь-ким іншим.  Разом з тим, як повідомляють експерти галузі, ключова причина протистояння - контракти на 2,5 млн гривень, які були виведені колишнім керівником на близьку до нього приватну структуру –компанію «Аналітика». Яка частина  страйкарів має зиск з цього партнерства, а кого  використовують «всліпу» - наразі невідомо.

Як реагують на незручні питання представники колишнього менеджменту - можна побачити на цьому відео.

"Моя Вінниця"
Теги: Вінниця
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Леонід Анатолієвич Макаренко
  Леонід Анатолієвич Макаренко
  30-09-15, 10:55 | IP:79.143.44...
  Оскільки коментарі труться, продублюю це тут:
  Якщо проаналізувати факти, все стає очевидним, а саме:
  - підприємство найуспішніше в цій галузі, з бюджету грошей не отримує, а саме шукає контракти за кордоном, за рахунок чого і функціонуює, платить великі податки державі, а не балансує на грані виживання як інші підприємства.
  - підприємство дуже наукоємке і в країнах СНД практично немає аналогів
  - держава знімає директора - ок, має повне право на це. Але за неділю до прозорого конкурса на місце директора з'являється незрозуміла особа, фактично рейдер, яка каже що буде керувати підприємством. Ця тимчасова особа не подала заявки на державний конкурс директора. Відповідно вона буде керувати підприємством близько тиждня до проведення конкурсу. Питання - навіщо?
  - менеджмент компанії повинен постійно вести переговори з іноземними замовниками, для цього пострібна технічна освіта, знання хоча б англійської мови та досвід в сфері геодезії хоча б років 5. А що ми бачимо: якусь особу, яка претендує на пост директора приводить відсторонений керівник геокадастру у вінницькій області. Хіба це не корупція? Причому приводить людину з сільською шкільною освітою, купленим дипломом технікуму та купленим економічним дипломом з заочною освітою і яка раніше займалась торговлею на ринку.
  - основний капітал такого підприємства становлять людські мізки, а не техніка, обладнання і т.п. Якщо народ з 20-річним досвідом звідти піде - підприємство може зникнути або функціонувати як інші в цій сфері - на грані виживання або в мінусі.
  - Тому не дамо рейдерам знищити та порізати підприємство як цукрові заводи в області
 • 2. ♥ журнализдофф
  ♥ журнализдофф
  29-09-15, 17:32 | IP:81.30.165...
  "експерти галузі" - це хто і якої галузі хотілося б дізнатись? можливо галузі "пропаганда за гроші"? Судячи з тексту ці "експерти галузі" самі назвали причиною протистояння 2,5 млн грн., так би мовити зазіхаючи на гроші які між іншим заробила не одна людина, а ціле підприємство протягом року та й не продажні статті пишучи, а працюючи...
 • 1. Мария
  Мария
  29-09-15, 17:21 | IP:212.26.144...
  Статья не полная и поверхностная.

  Почему скромно умалчивается, что сын Малова уже много лдет стрижет купоны с государственного бизнееса, который он считате папиным??

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)