На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході

05.11.15 17:06 2545 0

На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході

 Сьогодні, 5 листопада, в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21 м. Вінниці відкрили меморіальну дошку загиблому на сході працівнику міліції Денису Жембровському, який загинув під час обстрілу Краматорська.

На заході були присутні батьки правоохоронця, брат, дружина, колеги. Відкриття відбулося в день народження загиблого майора. Під час мітингу учні читали вірші, колеги виступали з промовами, а брат звернувся до школярів.

На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході

«Сьогодні, п'ятого числа із цього холодного граніту, здається дивиться на нас рідне обличчя, але ти розумієш, що зараз його поруч немає. Це не зрозуміло, це не справедливо, це неправильно. Ну невже може бути правильною та справедливою війна. Невже може бути правильним те, що відбувається на Сході», - сказав Максим Жембровський.

Фото

На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході На фасаді 21-ї школи відкрили меморіальну дошку Денису Жембровському, який загинув на Сході

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)