Вже в наступному місяці нове приміщення центру "Гармонія" буде вкомплектоване меблями та обладнанням

21.12.15 14:51 1726 0

Вже в наступному місяці нове приміщення центру "Гармонія" буде вкомплектоване меблями та обладнанням

Сьогодні Сергій Моргунов відвідав приміщення під реабілітаційний центр для людей з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія», що по вул. Стеценка.

Внутрішні роботи першого поверху центру практично завершені, місцями робітники ще закінчують фарбування. Приміщення повністю пристосоване для пересування людей на візках – на дверях встановлено перила для зручного відкривання, санвузли обладнано відповідно до вимог, на під’їзді до будівлі зроблено пандуси.

Вже в наступному місяці нове приміщення центру "Гармонія" буде вкомплектоване меблями та обладнанням

Керівник центру «Гармонія» Раїса Панасюк розповіла, що у січні вже планується комплектування приміщення обладнанням та меблями.

Фото

Вже в наступному місяці нове приміщення центру "Гармонія" буде вкомплектоване меблями та обладнанням Вже в наступному місяці нове приміщення центру "Гармонія" буде вкомплектоване меблями та обладнанням Вже в наступному місяці нове приміщення центру "Гармонія" буде вкомплектоване меблями та обладнанням Вже в наступному місяці нове приміщення центру "Гармонія" буде вкомплектоване меблями та обладнанням Вже в наступному місяці нове приміщення центру "Гармонія" буде вкомплектоване меблями та обладнанням Вже в наступному місяці нове приміщення центру "Гармонія" буде вкомплектоване меблями та обладнанням Вже в наступному місяці нове приміщення центру "Гармонія" буде вкомплектоване меблями та обладнанням Вже в наступному місяці нове приміщення центру "Гармонія" буде вкомплектоване меблями та обладнанням Вже в наступному місяці нове приміщення центру "Гармонія" буде вкомплектоване меблями та обладнанням

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)