«Янголи Добра» чекають на своїх благодійників!

15.01.16 18:08 2125

 «Янголи Добра»  чекають на своїх благодійників!

В березні у Вінницькій області нагороджуватимуться кращі благодійники  регіонального конкурсу «Благодійна Вінниччина». Нагадаємо, що  Національний конкурс «Благодійна Україна – 2015» стартував 14 вересня 2015 року. У конкурсі можуть брати участь благодійники та волонтери, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2015 року.

Звертаємо увагу майбутніх учасників конкурсу: всі заявки, що надходять з областей, де організовується регіональний конкурс, братимуть участь і в регіональному, і у Національному конкурсі «Благодійна Україна». Так, заявки від благодійників Вінниччини, – незалежно від того, надійдуть вони на адресу регіонального чи національного оргкомітету, – спочатку візьмуть участь у конкурсі «Благодійна Вінниччина», а потім будуть розглянуті конкурсною комісією на загальнонаціональному рівні.

Переможці конкурсу отримують найвищу благодійну нагороду України – бурштинових «Янголів добра».

 «Янголи Добра»  чекають на своїх благодійників!

Як взяти участь у конкурсі? Заявки на участь у регіональному конкурсі «Благодійна Вінниччина» вже зараз можуть подавати доброчинні організації, волонтери, соціально відповідальний бізнес, фізичні особи-благодійники, які базуються і здійснюють свою діяльність у Вінницькій області.

Заявки встановленої форми подаються виключно в електронному вигляді на адреси: K_da@i.ua та konkurs.blago@gmail.com. Форму конкурсної заявки можна отримати, надіславши запит на вказані електронні адреси, або на офіційному сайті конкурсу.

Останній термін подання заявок – 15 лютого 2016 року. Після цього розпочне роботу Регіональна конкурсна комісія. Про дату і місце проведення церемонії нагородження переможців організатори повідомлять додатково. Імена переможців стануть відомі у березні.

Головав оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна» Олександр Максимчук.

 «Янголи Добра»  чекають на своїх благодійників!

Регіональний оргкомітет  у Вінницькій області очолив директор МБФ Наталії Потопаєвої у Вінницькій області Дмитро Костирко; голова Наглядової ради регіонального конкурсу – голова ВОГО «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова.

Регіональна конкурсна комісія також вже сформована. За умовами конкурсу, її повний склад не розголошується аж до церемонії нагородження.  Адже, головна мета конкурсу -  розвивати благодійництво, об’єднувати благодійників і тих, хто їх допомогу отримує.  І просто назвати та подякувати  персонально тим  людям, які  надають допомогу,та займаються благодійною діяльністю.

Фото

 «Янголи Добра»  чекають на своїх благодійників!  «Янголи Добра»  чекають на своїх благодійників!

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)