Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України

19.01.16 14:35 1518 0

Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України

До 22 січня, Дня Соборності України, вінничан запрошують долучитися до флешмобу «United Ukraine». Про це повідомляє Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО).

Щоб взяти учать у флешмобі, потрібно роздрукувати або намалювати постер формату А4 з гаслом акції українською («Україна Єдина») чи англійською («United Ukraine»). Після чого потрібно зробити фото або селфі з постером.

Світлина має бути горизонтальною та на ній має бути лише одна людина. Знімок в гарній якості потрібно надіслати для друку на електронну пошту info@skumo.org або unitedukraine2016@gmail.com. Матеріали приймаються до 21 січня.

Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine"

Окрім надсилання світлин, організатори також просять опублікувати фото на офіційній сторінці флешмобу.

Фото з Інтернет-спільноти Центр інтелектуального та громадського розвитку

Фото

Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ВИННИЦА.DAILY
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)