Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України

19.01.16 14:35 2307

Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України

До 22 січня, Дня Соборності України, вінничан запрошують долучитися до флешмобу «United Ukraine». Про це повідомляє Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО).

Щоб взяти учать у флешмобі, потрібно роздрукувати або намалювати постер формату А4 з гаслом акції українською («Україна Єдина») чи англійською («United Ukraine»). Після чого потрібно зробити фото або селфі з постером.

Світлина має бути горизонтальною та на ній має бути лише одна людина. Знімок в гарній якості потрібно надіслати для друку на електронну пошту info@skumo.org або unitedukraine2016@gmail.com. Матеріали приймаються до 21 січня.

Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine"

Окрім надсилання світлин, організатори також просять опублікувати фото на офіційній сторінці флешмобу.

Фото з Інтернет-спільноти Центр інтелектуального та громадського розвитку

Фото

Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України Вінничан запрошують долучатися до флешмобу "United Ukraine", приуроченого Дню Соборності України

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ВИННИЦА.DAILY
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)