Поліцейськими відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, було отримано інформацію, що одна з мешканок м. Вінниці займається звідництвом для розпусти.

З метою перевірки даної інформації, було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.2 ст.302 КК України (створення або утримання місць розпусти і звідництво з метою наживи).

Дана інформація була реалізована і в одній із квартир м. Вінниці затримана 34-річна вінничанка, яка за грошову винагороду звела з неповнолітньою особою для сексуальних послуг двох чоловіків.

За словами начальника ВБЗПТЛ ГУ Нацполіції у Вінницькій області Дмитра Іванченка, на даний час вирішується питання про обрання затриманій запобіжного заходу на період досудового слідства. Встановлюються інші факти звідництва.

У Вінниці поліція "прикрила" бордель, в якому секс-послуги надавала неповнолітня особа

Злочинні дії звідниці отримали нову кваліфікацію – по ч.3 ст.302 КК України (створення або утримання місць розпусти і звідництво, вчинені із залученням неповнолітнього.

Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від двох до семи років.

16-річна дівчина каже, що погодилась на пропозицію знайомої займатись проституцією, щоб утримувати свою 11-місячну дитину, яку виховує сама. Зі слів дівчини, її батьки їй не допомагають, оскільки зловживають спиртним.

Заняття проституцією тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді попередження або накладення штрафу від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно до ст.181(1) КУпАП.

В минулому році було відкрито 7 кримінальних проваджень за фактами утримання місць розпусти і звідництва з метою наживи, три з яких направлені до суду.Переглядів: 7595
Поширень: 0