У Вінниці десять 16-річних громадян отримали перші паспорти у формі ID-картки

03.02.16 12:42 2073 0

У Вінниці десять 16-річних громадян отримали перші паспорти у формі ID-картки

Урочисте вручення внутрішніх ID-паспортів відбулось сьогодні в обласній державній адміністрації.  

За словами начальника Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області Бориса Наливайко у документі є вся необхідна інформація про власника: прізвище, ім’я, по-батькові, дата, місце народження.

Крім того, за бажанням, у відцифрований безконтактний електронний носій можна буде внести відбитки пальців, відсканований електронний підпис, відцифроване обличчя та дані щодо групи крові власника ID-паспорта .

«Не відображається на ID- картці реєстрація місця проживання і сімейний стан особи. Для цього видається довідка про реєстрацію та свідоцтво про шлюб. Перший паспорт у вигляді ID- картки оформляється за місцем проживання. Всі інші паспорти у вигляді ID- карток можна буде оформити у будь-якому підрозділі Державної міграційної служби», - зауважив Борис Наливайко.

У Вінниці десять 16-річних громадян отримали перші паспорти у формі ID-картки

На даний час в області подано 735 заяв для отримання паспорта у вигляді пластикових ID- карток. Найбільш активні 16-річні у місті Вінниця.

Фото

У Вінниці десять 16-річних громадян отримали перші паспорти у формі ID-картки У Вінниці десять 16-річних громадян отримали перші паспорти у формі ID-картки У Вінниці десять 16-річних громадян отримали перші паспорти у формі ID-картки У Вінниці десять 16-річних громадян отримали перші паспорти у формі ID-картки У Вінниці десять 16-річних громадян отримали перші паспорти у формі ID-картки У Вінниці десять 16-річних громадян отримали перші паспорти у формі ID-картки У Вінниці десять 16-річних громадян отримали перші паспорти у формі ID-картки У Вінниці десять 16-річних громадян отримали перші паспорти у формі ID-картки У Вінниці десять 16-річних громадян отримали перші паспорти у формі ID-картки У Вінниці десять 16-річних громадян отримали перші паспорти у формі ID-картки

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)