Через невдалий першоквітневий жарт учня 1-ї гімназії в реанімації опинилось 4 школярів

01.04.16 15:26 7108

Через невдалий першоквітневий жарт учня 1-ї гімназії в реанімації  опинилось 4 школярів

1 квітня на перерві у холі школи десятикласник розпилив балончик з газом, внаслідок чого до лікарні було госпіталізовано 23 учні. Попередньо встановлено, що розпилений газ - «Терен».

На місці інциденту працює слідчо-оперативна група працівників поліції.

З 23 доставлених у лікарню дітей, 4 знаходяться у реанімації.

За словами винуватця інциденту, балончик з газом він взяв у свого молодшого товариша, а той знайшов його на вулиці. У такий спосіб 1 квітня хлопець вирішив пожартувати. Використаний балончик школяр викинув у підвал будинку неподалік навчального закладу. Зараз поліцейські займаються його пошуком.

Через невдалий першоквітневий жарт учня 1-ї гімназії на лікарняних ліжках опинилось 3 школярів

Після з’ясування усіх обставни, батьків хлопця можуть притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУоАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Фото з сайту Вінницький бізнес-портал

Фото

Через невдалий першоквітневий жарт учня 1-ї гімназії в реанімації  опинилось 4 школярів Через невдалий першоквітневий жарт учня 1-ї гімназії в реанімації  опинилось 4 школярів Через невдалий першоквітневий жарт учня 1-ї гімназії в реанімації  опинилось 4 школярів Через невдалий першоквітневий жарт учня 1-ї гімназії в реанімації  опинилось 4 школярів Через невдалий першоквітневий жарт учня 1-ї гімназії в реанімації  опинилось 4 школярів Через невдалий першоквітневий жарт учня 1-ї гімназії в реанімації  опинилось 4 школярів Через невдалий першоквітневий жарт учня 1-ї гімназії в реанімації  опинилось 4 школярів

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ГУ Національної поліції у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)