Десять вінничан пікетували посольство Франції у Києві

21.12.09 00:59 2976

Посольство Франції у Києві пікетували десять вінничан – членів Вінницького обласного громадського об’єднання „Наш захист”, повідомив голова об’єднання Олександр Семенов.

Десять вінничан пікетували посольство Франції у Києві

Він зазначив, що вінничан на пікеті активно підтримали члени всеукраїнського об’єднання. Таку увагу посольству Франції приділили через один з українських банків, власники якого – громадяни Франції.

Десять вінничан пікетували посольство Франції у Києві

Олександр Семенов зазначив: банк визнано одним з найгірших іноземних банків в Україні. Тут не пішли назустріч вимогам пікетувальників, не дослухалися до прохань клієнтів забезпечити відсоткові канікули чи інші пільги, повідомив він. Пікетування продовжать, можливо, ще до новорічних свят, якщо не дочекаються відповіді від посольства. Олександр Семенов повідомив, що члени організації готові пікетувати міжнародні організації, наприклад, ООН.

Пікет вінничани продовжили під стінами „Національного Банку” того ж дня. Там вони, розповідає Олександр Семенов, співали гімн України, слухали веселу музику та відправили в небо опудало Володимира Стельмаха, зібране у столиці з повітряних кульок. Пікетувальники вимагали відставки Володимира Стельмаха.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)