Вінничани привітали ветеранів до Дня Перемоги

10.05.16 09:41 1276

Вінничани привітали ветеранів до Дня Перемоги

Напередодні Дня Перемоги активісти ГО Вінницька Європейська Стратегія вирішили привітати та віддати шану тим, хто обороняв наше місто. Ми вислухали  безліч  історій і ледь стримували сльози на очах. Зараз ми живемо в нелегкий час і згадки ветеранів  для нас, на жаль, дуже актуальні.  А ветерани пронесли цей біль війни крізь все своє життя та навчились не лише з ним жити, а й відбудовувати  країну та ставати на ноги. Ми маємо вчитися мужності, витривалості та любові до Вінниці та України, яку треба щодня плекати у собі.

Наймолодшому  ветерану  29.05.2016 р. виповниться 90 років. А найстаршому   вчора виповнилось 95 років.  Вони були дуже раді, що їх пам'ятають та навідують. Тому як багато з них вже одинокі люди.

Вінничани привітали ветеранів до Дня Перемоги

Крамар Ольга Севеліївна 1924 р. н. висловила нам свою подяку та розповіла про те, що навіть у її поважному віці є чим займатись. Зараз  Ольга Севеліївна публікує свої вірші в українському видавництві. А також поділилась з нами секретами свого довголіття "Потрібно  завжди  рухатись, займатись інтелектуальними розвитком,  їсти поменше м'яса, а побільше овочів".  Ця мила, чуйна жінка незважаючи на вік продовжує радіти, веселити та любити.

«Ми дуже вдячні їм за ці хвилини, які ми провели разом з ветиранами. Їх подвиг вічно житиме в серцях майбутніх поколінь» коментує керівник проектів ВЄС Ірина Баранович.

Фото

Вінничани привітали ветеранів до Дня Перемоги Вінничани привітали ветеранів до Дня Перемоги Вінничани привітали ветеранів до Дня Перемоги Вінничани привітали ветеранів до Дня Перемоги Вінничани привітали ветеранів до Дня Перемоги Вінничани привітали ветеранів до Дня Перемоги

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ГО «Вінницька Європейська Стратегія»
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)