Вінницький держслужбовець – один з найкращих в Україні

05.01.10 10:54 7254

Роман Штогрин, який працює першим заступником начальника головного управління з питань внутрішньої політики, у справа ЗМІ та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації зайняв ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий керівник».

Вінницький держслужбовець – один з найкращих в Україні

Конкурс проводився Головним управлінням державної служби України. Диплом та чек на 5 тисяч гривень привіз він додому.

Роман Штогрин

На звання кращого змагались 9 123 державних службовців з усієї України. Вони представляли центральні, обласні та районні органи виконавчої влади. 59 з них вийшли до фіналу та виборювали першість у найскладніших змаганнях. Конкурсанти змагалися у декілька турів. Писали творчі роботи та їх захищали, проходили ділові ігри та презентували себе. «Тема моєї творчої роботи стосувалась побудови ефективного діалогу влади і громадськості. Цю тему я обрав невипадково. Влада має забезпечувати не просто інформування громадян, а вести постійний діалог з людьми», - розповів Роман.

Роман став також наймолодшим серед учасників конкурсу у номінації «Кращий керівник», йому 28 років, працював на різних посадах в обласні державній адміністрації, закінчив з відзнакою Вінницький державний педагогічний університет. Любить читати книги та займатись спортом.
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)