Вінницький держслужбовець – один з найкращих в Україні

05.01.10 10:54 6604 10

Роман Штогрин, який працює першим заступником начальника головного управління з питань внутрішньої політики, у справа ЗМІ та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації зайняв ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий керівник».

Вінницький держслужбовець – один з найкращих в Україні

Конкурс проводився Головним управлінням державної служби України. Диплом та чек на 5 тисяч гривень привіз він додому.

Роман Штогрин

На звання кращого змагались 9 123 державних службовців з усієї України. Вони представляли центральні, обласні та районні органи виконавчої влади. 59 з них вийшли до фіналу та виборювали першість у найскладніших змаганнях. Конкурсанти змагалися у декілька турів. Писали творчі роботи та їх захищали, проходили ділові ігри та презентували себе. «Тема моєї творчої роботи стосувалась побудови ефективного діалогу влади і громадськості. Цю тему я обрав невипадково. Влада має забезпечувати не просто інформування громадян, а вести постійний діалог з людьми», - розповів Роман.

Роман став також наймолодшим серед учасників конкурсу у номінації «Кращий керівник», йому 28 років, працював на різних посадах в обласні державній адміністрації, закінчив з відзнакою Вінницький державний педагогічний університет. Любить читати книги та займатись спортом.
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 10. Старий із Погребищ
  Старий із Погребищ
  06-09-10, 15:34 | IP:91.124.126...
  Народ, мужик на свому місці. Хоч і працює в ОДА, але не несе себе і головне - компетентний. І те, що молодий - то плюс. А жаба і задавити може!!!!!
  На свете существует три порока:
  Зовут их жадность, зависть, злоба...
 • 9. Маргинал
  Маргинал
  13-07-10, 10:01 | IP:81.30.167...
  Джига поручил своему заместителю Любови Спиридоновой предупредить начальника главного управления Светлану Василюк, а также ее заместителей Романа Штогрина, Алену Лавровскую и Владимира Лазаренко об увольнении в связи с реорганизацией управления, и внести предложения по кандидатурам для назначения на должности начальников создаваемых управлений.
 • 8. motorrola
  motorrola
  12-01-10, 01:22 | IP:93.183.240...
  Я теж держслужбовець і кілька раз довелось стикатись по роботі з Романом - нормальний мужик, і немає відчуття зверхньості в спілкуванні як у деяких наших начальників. А щодо прийняття на роботу в ОДА після закінчення ВУЗу (як сказав Маргінал), то як той, хто знає цю кухню скажу так - дуже багато питань в т.ч. і кадрових вирішуються лише зв'язками і це не є гуд. Але якшо людина - тупа чи лінива то ніхто за нього лямку тягнути не буде. Можуть взяти на роботу по блати і навіть підвищити але довго така людина не протримається.

  P.S. Переможцю поздоровлення і від мене.
 • 7. Винничанка
  Винничанка
  11-01-10, 20:41 | IP:77.222.138...
  для Маргинала: Поддерживаю Сергея, зависть - это плохая черта характера. Как по мне так лучше не завидовать, а преуспевать самому. А то, что брат поддерживает брата (как я поняла)- это вполне естественно. В нормальной семье так и должно быть.
 • 6. Сергій
  Сергій
  11-01-10, 20:14 | IP:95.134.100...
  to Маргинал: Жаба - це національна тварина! Але не дозвояй їй себе задавити.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)