У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик»

01.06.16 09:14 3336 0

У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик»

31 травня у Вінниці з’явилася ще одна об’ємна клумба – у вигляді смайлика. Вона розташована поблизу вказівника «Вінниця» поруч з набережною «Рошен». Клумбу висадили працівники КП «Вінницязеленбуд» разом з учасницями «Міні-Міс Вінниця 2016». Загалом використали близько тисячі рослин.

До сьогоднішнього дня у Вінниці було три об’ємні клумби – у вигляді черепахи, автомобіля та крокодила. Тепер біля центрального мосту з боку набережної з’явилася ще одна – «Смайлик», який є символом нашого міста.

Як зазначила майстер зеленого будівництва КП «Вінницязеленбуд» Анастасія Андритюк, конструкцію під клумбу зробили самі працівник підприємства, рослини виростили також вони. «Клумбу розмістили не далеко від світломузичного фонтану, поблизу проїжджої частини, щоб її бачило багато вінничан та гостей міста. На клумбу використали більше 500 рослин тагетиса жовтого кольору, чуб зробили з хлорофітуму – близько 55 одиниць. З колеусу, який має бордовий колір, сформували рот, око та брови. А з азхерантусу – язичок», – зазначила Анастасія Андритюк.

Крім працівників «Вінницязеленбуд» квіти висаджували учасниці конкурсу «Міні-Міс Вінниця».

У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик»

«Ми дуже вдячні, що можемо долучитися до висадження такої ексклюзивної клумби. Вінниця вже два роки поспіль визнається як найкраще місто для життя і ми хочемо, щоб дітки знали, що наше місто – місто усміхнених людей. Загалом сьогодні саджають квіти більше 30 дівчаток віком від 4 до 15 років», – розповіла організатор конкурсу міні міс Вінниця Лілія Поліщук.

Фото

У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик» У Вінниці висадили квіткову клумбу «Смайлик»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)