Більше двох сотень вінничан отримали ордери на квартири, викуплені Державною іпотечною установою

18.01.10 12:40 2446

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України "Про придбання квартир для забезпечення житлом громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов", у місті Вінниці за державної підтримки у двох будинках викуплено 244 квартири загальною площею понад 20,6 тис. м2.

Більше двох сотень вінничан отримали ордери на квартири, викуплені Державною іпотечною установою

15 січня нове житло отримали працівники Міноборони, МВС, МНС, СБУ, Державної прикордонної служби, Державного департаменту з питань виконання покарань, Управління державної охорони, Генеральної прокуратури України. Також люди, які перебувають на обліку при виконкомі міської ради, підприємствах Українського товариства глухих і Українського товариства сліпих.

Ордери вінничанам видавали на квартири, які знаходяться у будинках з адресами вул. Червоноармійська, 1 та вул. Москаленка, 69. Для осіб, які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на обліку при державних органах, виділено 106 квартир. Решта - для вінничан, які перебувають на обліку при виконкомі міської ради. 39 квартир отримали багатодітні сім'ї та матері, яким присвоєно звання "Мати-героїня". Одержали житло і 36 осіб, які постраждали внаслідок ЧАЕС (1 і 2 категорії). Тепер мають власну нерухомість 23 інваліди ВВв і прирівняні до них у встановленому порядку особи. 8 квартир отримали вчителі та інші педагогічні працівники загальноосвітніх шкіл і професійно-технічних навчальних закладів.

Ордери на квартири вінничанам вручали Вінницький міський голова Володимир Гройсман та голова Вінницької обласної ради Григорій Заболотний.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)