Перший рейс відлетів на Польщу 27 червня о 1 годині. Загалом же перельоти здійснюватимуться двічі на тиждень: з Вінниці на Варшаву по понеділкам та п’ятницям, з Варшави на Вінницю – по четвергам та неділям.

В рамках програми розвитку міжнародного повітряного сполучення з регіонів України авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» продовжує розширювати маршрутну мережу з аеропорту «Вінниця». Так, сьоогодні перевізник розпочав прямі регулярні рейси з Вінниці до Варшави. Аеропорт зустрів літак з Польщі водяним салютом, а на екіпаж чекав смачний торт. На пуск першого рейсу прибув і Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Томаш Олейнічак.

Нові рейси МАУ виконуватимуться на сучасних літаках «Боїнг 737» та «Ембрайєр 190» з двома класами обслуговування (бізнес і економічним) двічі на тиждень. За словами директора аеропорту «Вінниця» Ярослава Мазурця, починаючи польоти з Вінниці, авіакомпанія прагне забезпечити прямими рейсами за найбільш затребуваними напрямами не лише жителів міста, а й Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Чернівецької та Кіровоградської областей: «Ми впевнені, що мандрівники з Центральної України давно чекали на подібну пропозицію, а тому нові напрямки користуватимуться стабільним попитом».

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» розпочала регулярні рейси з Вінниці до Варшави

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» розпочала регулярні рейси з Вінниці до Варшави

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» розпочала регулярні рейси з Вінниці до Варшави

Ціна квитка економічного класу в обидві сторони з урахуванням всіх зборів і податків починається від 50 євро, вона є найкращою в Україні. Переліт від Вінниці до Варшави триває близько 1,5 години.

Нагадуємо, що нещодавно з вінницького аеропорту розпочато регулярні рейси до Тель-Авіву та чартерні до Анталії.

Більш детальну інформацію про перельоти з вінницького аеропорту та розклад рейсів можна дізнатися на сайті airvinnitsa.com .Переглядів: 6202
Поширень: 0