Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем

29.07.16 14:37 4235

Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем

29 липня у залі засідань міської ради з Днем працівників торгівлі привітали вінничан, які працюють у цій сфері. Вони отримали грамоти та грошові премії, а колективам вручили подяки.

Щорічно в останню неділю липня відзначається День працівників торгівлі. Вже традиційно, кращих представників цієї професії вітає керівництво міста.

«Робота у цій галузі непроста, але дуже важлива і відіграє значну роль у формуванні іміджу нашого міста. Тому що туристи відвідують заклади харчування, і якість обслуговування впливає на формування їхнього враження про наше місто. Тож вітаю вас із професійним святом та бажаю отримувати задоволення від роботи, якою ви займаєтесь, гарних клієнтів та покупців. А також – щоб ми всі разом зробили наше місто ще комфортнішим, успішнішим та розвивали його у європейському напрямку», – сказав секретар міської ради Павло Яблонський.

Фото

Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем Вінницьких працівників торгівлі вітали з їхнім професійним днем

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)