Біля школи №26 буде спортивний багатофункціональний майданчик з трьома полями: для міні-футболу, волейболу та баскетболу

03.08.16 09:53 3678

Біля школи №26 буде спортивний багатофункціональний майданчик з трьома полями: для міні-футболу, волейболу та баскетболу

У Вінниці днями розпочнуться роботи по облаштуванню спортивного багатофункціонального майданчика біля школи №26, що за адресою вул. Хмельницьке шосе,27. Тут за кошти інвестора у рамках інвестиційної угоди буде зроблено три поля: для міні-футболу, волейболу та баскетболу.

У місті з кожним роком збільшується кількість дитячих майданчиків та мультикомплексів, де можуть відпочивати та займатися фізкультурою як маленькі вінничани, так і їхні батьки. Також облаштовують спортивні зони на територіях навчальних закладів, в тому числі за позабюджетні кошти.

Днями на території школи №26 розпочнуться підготовчі роботи по облаштуванню спортивного багатофункціонального майданчика з трьома полями: для міні-футболу, волейболу та баскетболу. У результаті, діти матимуть значно кращі умови для занять спортом.

Ці спортивні майданчики буде зроблено за кошти інвесторів у рамках інвестиційних угод. Також біля цього навчального закладу буде облаштовано дитячий ігровий майданчик за кошти міського бюджету.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)