Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів, Черкаси – перші міста, які перейматимуть досвід Вінниці, втілюючи модель Прозорих офісів

17.08.16 15:41 1496

Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів, Черкаси – перші міста, які перейматимуть досвід Вінниці, втілюючи модель Прозорих офісів

16 серпня у Міністерстві соціальної політики відбулась робоча нарада з представниками органів місцевого самоврядування, що першими втілюватимуть модель центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів), яка базується на основі стандартів Прозорого офісу, що вже вісім років діє у Вінниці. Це міста Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів та Черкаси.

До Вінниці вже кілька років поспіль приїздять представники з різних міст України, щоб подивитись як працює Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс». У травні у нашому місті відбулась виїзна нарада, під час якої представники Дніпра, Харкова, Києва, Одеси та інших міст вивчали досвід вінницьких Прозорих офісів у наданні послуг в соціальній сфері.

16 серпня під час робочої наради у Міністерстві соціальної політики директор департаменту соціального захисту Вінницької міської ради Лариса Попова познайомила присутніх з роботою Центрів надання адміністративних послуг у Вінниці. Міністр соціальної політики Андрій Рева окреслив покроковий план дій для міст, які першими втілюватимуть модель вінницьких Прозорих офісів у себе.

Загалом Андрій Рева прогнозує, що центри на кшталт вінницьких Прозорих офісів по всій країні запрацюють через 5-7 років.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)