У рамках відзначення 25-ї річниці Незалежності України на запрошення голови облдержадміністрації Валерія Коровія на Вінниччину прибула делегація Ліберецького краю Чеської Республіки.

В ході офіційної зустрічі, що відбулася 22 серпня, керівники області обговорили з чеськими колегами можливості та перспективи міжрегіональної співпраці.

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій інформував членів делегації про основні тенденції розвитку Вінницького регіону та загальну суспільно-політичну ситуацію в державі, відзначивши великий інтерес українського бізнесу до нових можливостей, які відкриваються в умовах асоціації України до вимог ЄС.

Валерій Коровій та Мартін Пута підписали протокол про співпрацю Вінниччини із Ліберецьким краєм Чеської Республіки

«Вінниччина – це регіон, який, на відміну від інших областей України, в силу певних об’єктивних та суб’єктивних обставин, розвивається дуже динамічно, а місто Вінниця протягом трьох останніх років визнається найбільш комфортним містом для проживання в Україні. Вінницька область – найбільш аграрно-розвинутий регіон, адже тут, вкладаються потужні інвестиції для розвитку аграрного бізнесу. Цьогоріч аграріями області було зібрано рекордну кількість ранньої групи зернових культур. Також розвивається переробна промисловість, тому ми зацікавленні у співпраці та залученні в регіон міжнародних інвестицій, зокрема у галузь машинобудування та ІТ-технологій», - зауважив Валерій Коровій.

Валерій Коровій та Мартін Пута підписали протокол про співпрацю Вінниччини із Ліберецьким краєм Чеської Республіки

Очільник Вінниччини також наголосив, що область прагне мати партнерів у Чеській Республіці, аби закріпити і розвивати в подальшому ті надбання, які є на сьогодні. Відтак запропонував підписати між Вінницькою облдержадміністрацією та Ліберецьким краєм протокол намірів щодо розвитку торгівельно-економічного, науково-технічного і гуманітарного співробітництва.

«Я впевнений у зацікавленості суб’єктів господарювання обох регіонів у здійсненні спільних проектів на взаємовигідній та добровільній основі. Підписання протоколу стане ще однією важливою подією у відносинах між нашими країнами», - наголосив голова ОДА.

Валерій Коровій та Мартін Пута підписали протокол про співпрацю Вінниччини із Ліберецьким краєм Чеської Республіки

Зацікавленість у таких взаєминах підтвердив і керівник чеської делегації гетьман Ліберського краю Мартін Пута. «Ми підтверджуємо свою зацікавленість і готовність у розвитку співпраці між Вінницькою областю та Ліберецьким краєм. Сьогодні ми маємо спільними зусиллями розвивати бізнес та економіку наших регіонів. Слід зупинитись на конкретному шляху та напрямках співпраці, що дасть можливість в майбутньому реалізовувати масштабні проекти у сфері економіки та бізнесу».Переглядів: 2214
Поширень: 0