У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності

23.08.16 17:08 2863

У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності

Напередодні Дня Незалежності міський голова Сергій Моргунов вручив грамоти, подяки та премії вінничанам, які мають активну громадську позицію та своєю діяльність приносять користь громаді і державі в цілому. Серед них: підприємці, військові, громадські діячі, багатодітна мати та інші люди.

«Ні для кого не секрет, що лише два роки тому після Революції Гідності ми по-справжньому зрозуміли, що таке незалежність для всіх українців. Як не гірко це казати, але лише ціною пролитої крові ми зрозуміли, що таке наша держава. Ми побудували державу, а тепер ми повинні побудувати націю. Сьогодні перед нами всіма стоїть дуже велике завдання – об'єднатися перед загрозою зовнішнього ворога, об'єднатися заради того, щоб ми всі та наша країна, наші міста були успішними. Адже без наших зусиль нічого не вийде, ніхто не приїде з-за кордону і не буде вирішувати за нас питання територіальної цілісності, не буде допомагати нам розвивати свою економіку, своє суспільство. І тільки відчуття гордості за те, що ми – українці, відчуття патріотизму до своєї рідної землі – це основа нашого успіху», – сказав Сергій Моргунов.

Фото

У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності У міській раді вітали вінничан із Днем Незалежності

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)