Мерседес із “хитрими” номерами затримала СБУ

29.04.08 11:42 2959

На Вінниччині Службою безпеки України виявлено механізм функціонування контрабандного каналу з використанням підроблених автомобілів і порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 201 (контрабанда, карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років з конфіскацією предметів контрабанди), ч. 1,3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України за фактом контрабанди транспортних засобів.

Мерседес із “хитрими” номерами затримала СБУ

Наприкінці березня 2008 р. СБУ у пункті пропуску „Могилів-Подільський-авто” було затримано вантажний автомобіль Мерседес випуску 2002 року з напівпричепом із молдовськими реєстраційними номерами. Надані для митного контролю документи свідчили про реєстрацію цього транспортного засобу у 2002 році на території Молдови.

Однак правоохоронці встановили, що крім молдовських реєстраційних номерів транспортний засіб мав ще українські, які були отримані у 2007 році у Вінницькій області. Подальша перевірка Служби безпеки України показала, що саме цей автомобіль з причепом свого часу був ввезений з Польщі до України з використанням італійських вкрадених номерів і за підробленими документами. Крім того, за висновками експертизи, вартість вантажівки з причепом занижена у 2,5 разу, насправді транспортні засоби разом коштують 38 тисяч євро.

З огляду на наявність кількох реєстраційних номерів одна з версій слідства полягає в тому, що вантажівка з причепом призначена для контрабандних перевезень з метою ухилення від податків і мита, тобто з використанням номерних знаків країни, територією якої транспортний засіб пересувався.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:За інформацією прес-групи УСБУ у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)