Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто»

07.09.16 11:09 3909

Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто»

До Дня міста у Вінниці проводився конкурс фоторобіт«Я люблю своє місто». Для участі у ньому надійшло більше 80 робіт від вінницьких фотографів, серед якихбули як професіонали своєї справи, так і любителі та початківці. Сьогодні переможці отримали свої призи. Роботи учасників та переможців можна побачити на майдані Незалежності.

«Я неодноразово брав участь у конкурсах і як член журі, і як співорганізатор, але сьогодні, як ніколи, у роботах відчувається почуття патріотизму, єдність містян, те, що вінничани пишаються своїм містом і хочуть, щоб воно було справді європейським. Учасники конкурсу фотографували багато архітектурних об’єктів нашого міста, сквери, парки, місця відпочинку. Але найбільше у роботах мені подобається,як люди відчували подих міста в різний час доби, наприклад, зображення нічної Вінниці.Я впевнений, що ми розпочинаємо гарну плеяду конкурсів саме під таким гаслами, як «Я пишаюся своїм містом»,«Я люблю своє місто»,«Моє місто Вінниця» тощо», – каже в.о. директора департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Конкурс проводився з ініціативи Народного художника України Володимира Козюка. «Серед переможців конкурсу є люди, які багато років займаються фотографією, ва також любителі. Тут не потрібен високий професіоналізм, головне – емоції. Сподіваюсь, що в наступному році до конкурсу долучиться більше вінничан. У людей є гарні фото, але вони чомусь соромляться подавати їх на конкурс, думають, що з них сміятимуться. Я раджу не боятись і показувати своїми роботами, як ви любите своє місто», – зазначив Володимир Козюк.

Наймолодшим переможцем став 12 річний Микола Циганков з роботою «Вечірнє місто». «Я сфотографував панораму Вінниці з Центрального мосту. В таких конкурсах беру участь вперше. Взагалі люблю фотографувати, особливо під час прогулянок з родиною», – каже Микола.

Також серед переможців – Катерина Педоренко, яка зробила фото «Подільський цвіт». «Я працюю лікарем, а фотографування – це моє хобі, особливо люблю портретну зйомку. Свого фотоапарату я не маю, користуюся апаратурою друзів. Я подала роботу, на якій сфотографована моя подружка біля квітучого дерева. Вважаю, що такі конкурси дуже важливі, оскільки надають натхнення працювати далі, розвиватися, а також – показати любов до свого міста, а я його дійсно дуже люблю», –– сказала Катерина.

Кожен із членів журі визначив номінацію та обрав фото, отже вітаємо переможців:

  • Юрій Прокопенко – «Фарби міста» ( вибір Олександра Никитюка);
  • Анна Туз – «Сюжетне фото» ( вибір Євгена Майданика);
  • Володимир Слободянюк – «Місто над Богом» (вибір Ольги Кожуховської);
  • Костянтин Ревуцький – «Композиція» (вибір Володимира Козюка);
  • Максим Кушка - «Святкова Вінниця» (вибір Османа Ґенч)
  • Наталія Смолій – «Поділля» (вибір Григорія Деруна);
  • Микола Циганков – «Вечірнє місто» (вибір Сергія Капусти);
  • Павло Шалагай – «Панорамне фото» (вибір Максима Філанчука);
  • Педоренко Катерина – «Подільський цвіт» (вибір Ярослави Курячої);
  • Сергій Гоголев – «Подих часу» (вибір Олександра Теренчука).

Фото

Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто» Визначено переможців фотоконкурсу «Я люблю своє місто»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)