Поблизу 26-ї школи заасфальтовано значну ділянку тротуару, оновлено велосипедну розмітку та створено парковку

08.09.16 10:22 2785

Поблизу 26-ї школи заасфальтовано значну ділянку тротуару, оновлено велосипедну розмітку та створено парковку

У Вінниці активно тривають ремонтні роботи, в тому числі з асфальтування тротуарів, доріг. Також створюють нові дитячі та спортивні майданчики, підпірні стінки тощо. У місті роблять паркувальні зони для зручності вінничан.

Нещодавно біля школи №26 завершилися роботи по асфальтуванню тротуару. А також тут зроблена парковка на 18 місць, де, в тому числі, можуть залишати свої автомобілі батьки, які привезли до навчального закладу дітей. Крім того, тут оновлено розмітку велодоріжки.

«На минулому тижні завершилися ремонтні роботи біля школи №26, що по Хмельницькому шосе, 27. Тут заасфальтували 873 м2 тротуару. Зроблено паркувальну зону на 18 місць. А також – оновлено велосипедну розмітку», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.

Нагадаємо, що також в цьому році біля школи №26 розпочались роботи по створенню спортивного багатофункціонального майданчику.

Фото

Поблизу 26-ї школи заасфальтовано значну ділянку тротуару, оновлено велосипедну розмітку та створено парковку Поблизу 26-ї школи заасфальтовано значну ділянку тротуару, оновлено велосипедну розмітку та створено парковку Поблизу 26-ї школи заасфальтовано значну ділянку тротуару, оновлено велосипедну розмітку та створено парковку Поблизу 26-ї школи заасфальтовано значну ділянку тротуару, оновлено велосипедну розмітку та створено парковку Поблизу 26-ї школи заасфальтовано значну ділянку тротуару, оновлено велосипедну розмітку та створено парковку

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)