По вулиці С. Зулінського вже за тиждень буде новий дитячий майданчик

23.09.16 13:32 1398

По вулиці С. Зулінського вже за тиждень буде новий дитячий майданчик

Завершується встановлення дитячого майданчика по вулиці С.Зулінського,48а (колишня Тарногродського). Тут буде карусель, гойдалка, балансир та комплекс зі спуском. Вже у жовтні діти зможуть тут проводити час та гратись.

Щороку у Вінниці дитячі майданчики з’являються у різних куточках міста, щоб маленькі вінничани мали змогу гратись поблизу своїх осель. На початку вересня ігровий майданчик встановили на Вишеньці по вулиці Келецькій 132, 134, 136 . Також в цьому році місця, де може гратись малеча, з’явились на Старому місті – на перехресті вулиць Паліїв Яр та Гліба Успенського, на території Лісопарку, на Тяжилові (на розі вул. Баженова та Тимошенка (колишня Якіра) тощо.

Кілька тижнів тому розпочались роботи по встановленню дитячого майданчика у районі колишнього заводу ДПЗ – по вулиці С.Зулінського,48а на умовах співфінансування з мешканцями. «На цьому майданчику буде встановлено дерев’яний комплекс з металевим спуском та гойдалкою, карусель для чотирьох, гойдалка подвійна, балансир для двох дерев’яний», – розповідає директор департаменту міського господарства Григорій Пурдик.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)