У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем

08.10.16 10:32 3190

У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем

7 жовтня у мерії з Днем юриста привітали людей, які працюють у цій сфері. Їм вручили грамоти, подяки та премії.

Щороку 8 жовтня в Україні відзначають День юриста. Напередодні професійного свята вінницьких юристів привітав міський голова Сергій Моргунов.

«Юрист – це досить серйозна та відповідальна професія, пов’язана у першу чергу з людьми, яким вони надають допомогу. Бажаю вам отримувати задоволення від своєї роботи, і щоб люди дякували вам за професійну допомогу. А також – щоб ви завжди підтримували свій професійний рівень, адже це запорука успіху будь якої людини, яка серйозна займається своєю справою», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Фото

У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем У міській раді привітали юристів з їхнім професійним днем

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)