Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира

13.10.16 16:04 1628 0

Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира

12 жовтня переймати досвід роботи департаменту соціальної політики Вінницької міської ради приїздила делегація з Житомирської області у складі представників органів соціального захисту населення. Вони знайомились з системою надання субсидій вінничанам та алгоритмами роботи управлінь соцзахисту. Неступного тижня до міста прибудуть гості із Запоріжжя.

Вінниця практично щотижня приймає гостей з інших міст. Одним із напрямків, з яким знайомляться представники органів місцевого самоврядування з інших регіонів, є модель роботи вінницьких Прозорих офісів та алгоритми надання адміністративних і соціальних послуг населенню.

Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира

Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира

Цього тижня місто відвідали працівники управління соціального захисту Житомирської області. Вони побували у Прозорому офісі на Вишеньці та ознайомилися з роботою департаменту соціальної політики міської ради щодо надання населенню житлових субсидій.

Фото

Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира Днями з системою надання субсидій Вінниці знайомились управлінці з Житомира

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)