Цього року в рамках програми «Бюджет громадських ініціатив» у школі №27 встановлено систему відеоспостереження. Наразі у навчальному закладі вже працює 32 камери, 7 з них – по периметру школи. Чи виправдала ця система сподівання вчителів та батьків,  17 листопада цікавився міський голова Сергій Моргунов.

Проект «Тяжилову – безпечну школу», виграв у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив-2016», набравши 970 голосів вінничан. В результаті у школі встановлено 25 камер в середині приміщення та сім на вулиці – сьогодні система дозволяє бачити все, що відбувається у будь-якому куточку школи та на прилеглій території.

Пульт управління системою розміщено в кабінеті директора, де можна побачити зображення з усіх без винятку камер. Ще один пункт спостереження – на першому поверсі, де перебуває охорона закладу. Записи з камер зберігаються на сервері тиждень. Тому, у випадку виникнення конфліктної ситуації, батьки учнів можуть звернутися до керівника навчального закладу, подивитися потрібний їм фрагмент та з’ясувати деталі ситуації.

Система відеонагляду, встановлена у школі №27, дисциплінувала учнів

«Це перша школа, де встановлено систему відеоспостереження в рамках проекту-переможця конкурсу «Бюджету громадських ініціатив». Мені було цікаво, які реальні результати вдалося досягнути, реалізувавши цей проект. Сьогодні мені вчителі розповіли, що в першу чергу це дисциплінує учнів. По-друге, якщо є якісь питання взаємовідносин дітей або конфліктних ситуацій під час перерви, то система відеоспостереження може допомогти дати відповідну оцінку ситуації або фактаж тих чи інших дій», - каже Сергій Моргунов.

Система відеонагляду, встановлена у школі №27, дисциплінувала учнів

Також міський голова відзначив важливість того, що це спільний проект педагогічного колективу, батьків і дітей. Вчителі підтвердили, що до реалізації підійшли дуже виважено і залучали навіть учнів. Саме вони підказали ті місця в коридорах школи, де є потреба у встановленні камер.

Система відеонагляду, встановлена у школі №27, дисциплінувала учнів

Система відеонагляду, встановлена у школі №27, дисциплінувала учнів

В організаційних питаннях ініціаторам проекту також активно допомагав депутат міської ради Володимир Онофрійчук.

Система відеонагляду, встановлена у школі №27, дисциплінувала учнівПереглядів: 4900
Поширень: 0