Сьогодні у міській раді на початку засідання виконкому привітали учасників проекту «Школа молодого посадовця» з нагоди завершення їхнього навчання. Міський голова привітав випускників Школи та вручив подяку ректору Донецького національного університету імені Василя Стуса.

10 червня відбулося урочисте закриття Школи молодого посадовця. Цей проект реалізовувався Вінницькою міською радою, ДонНУ імені Василя Стуса та за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ у період протягом трьох місяців.

Школа молодого посадовця включала в себе три компоненти. Перший – академічний модуль, який забезпечували кращі викладачі, експерти-практики ДонНУ імені Василя Стуса. Підсумком цього модулю став спеціально розроблений тест, спрямований на перевірку знань та компетентностей, отриманих у Школі. Кожен учасник отримав свої бали за цей модуль. Другий модуль – стажування, організоване Вінницькою міською радою було оцінено командою Департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради. І за цей модуль учасники теж отримали бали.

У міській раді привітали випускників Школи молодого посадовця

«10 червня 2017 року було підведено підсумки третього модулю – презентація і захист проектів розвитку міста. До уваги журі були запропоновані шість проектів, розроблених командами учасників Школи. Усі проекти розроблені відповідно до пріоритетів Стратегії розвитку «Вінниця – 2020» та Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м. Вінниці на 2017-2020 роки. Сума балів, отриманих учасниками за усі три модулі, стала підставою для рекомендації до працевлаштування у Вінницькій міській раді, в Департаменті економіки і інвестицій. 22 випускники Школи отримали ці рекомендації», – каже директор департаменту економіки та інвестицій Віталій Погосян.

Віталій Погосян

Міський голова привітав випускників Школи та вручив подяку ректору Донецького національного університету імені Василя Стуса.

«Дякую за можливість реалізації даного проекту і хочу зазначити, що Школа молодого посадовця – це не просто черговий освітній проект, це внесок колективу університету своїми знаннями, здобутками, практиками у громаду Вінниці, яка щиро нас прийняла, це вдячність гостинній Подільській землі. Готовність влади до таких інноваційних проектів, відкритість до співпраці, віра в свою команду є запорукою успішності наших спільних суспільно-корисних справ. Ці 22 рекомендованих до працевлаштування у Вінницькій міській раді випускника школи молодого посадовця це якраз підтвердження тому, що тільки спільними зусиллями влади, академічного середовища, інвесторів ми можемо творити і вдосконалювати себе і змінювати світ навколо себе», – зазначив ректор Донецького національного університету імені Василя Стуса Роман Гринюк.

Роман Гринюк

«Це дійсно гарна подія. Я дякую Донецькому національному університету за те, що ви дійсно досить активно працювали з Вінницькою міською радою, ми будемо і надалі працювати з точки зору формування кадрів. Сьогодні ми всі знаємо, що в місцевому самоврядуванні в принципі є проблема кадрів і не лише у Вінниці, я думаю, що і в багатьох містах. Для того щоб місто розвивалось потрібні високопрофесійні кадри в різних сферах життєдіяльності міста і діяльності безпосередньо міської ради. І ця програма по суті покликана була знайти як-то кажуть «свіжу кров» - молодих амбітних спеціалістів, які є патріотами свого рідного міста. Кандидатури, які рекомендовані в рамках проекту «Школа молодого посадовця», звичайно, мають повне право приймати участь в конкурсі на вакантні посади і не лише в департамент економіки, а й куди забажають. Тому, в добрий час і ласкаво запрошую», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Сергій МоргуновПереглядів: 3264
Поширень: 0