25 червня на Фонтанній площі в Центральному парку культури та відпочинку до Дня молоді відбудеться свято випускників. Початок свята і розіграшів о 17:00 год.

Вже стало доброю традицією в останню неділю червня в Вінниці відзначати День молоді Організатори свята – Вінницька міська рада, департамент молодіжної та соціальної політики ОДА, Міський палац мистецтв.

В цьому році дещо змінено формат заходу. Дійство відбуватиметься у стилі випускної вечірки. Отже, є чудова нагода ще раз зібратись з однокласниками і відсвяткувати закінчення школи, згадати чудові роки дитинства, добре повеселитися і отримати подарунки від партнерів свята.

У неділю вінничан запрошують у Центральний парк на День молоді

Саме на цій вечірці можливо стати щасливим володарем путівки до Туреччини від туроператора «Вінтурплюс», прикраси від ювелірної фірми «Діадема», чудової вечірньої сукні від салону «Княжна», а також багатьох інших призів і подарунків, а головне це ще раз зустрітись, поспілкуватись і помріяти про майбутнє разом зі своїми шкільними друзями.

Також на гостей свята чекає різноманітна концертна програма та дискотека від кращих вінницьких гуртів та ді-джеїв.Переглядів: 2552
Поширень: 0