Для пришвидшення робіт з реконструкції мостової споруди по вулиці Чорновола з 14 червня тут було повністю перекрито рух громадського транспорту. Наразі роботи завершуються. З 4 липня рух тролейбусів на маршрутах №№3, 4, 9, 10, 13, 15, автобусу №16 та маршрутних таксі №№ 8-Б, 23-А, 16-А, 28-А буде здійснюватися через Київський міст.

З 11 березня у Вінниці розпочалась реалізація масштабного проекту з реконструкції мосту по вулиці Чорновола. Тоді він був закритий для приватного транспорту, а громадський транспорт рухався по ділянці, яка не була задіяна для ремонту. Підрядна організація, яка проводить реконструкцію Київського мосту, звернулась з проханням щодо тимчасового перекриття обох смуг руху Київського мосту, в тому числі для громадського транспорту, щоб швидше провести роботи по переносу мереж на другій частині мостової споруди.

За цей час підрядна організація, яка здійснює реконструкцію, провела роботи по переносу усіх комунікацій на другій частні мосту.

Ці роботи завершуються, і з вівторка через міст по вулиці Чорновола буде відновлено рух тролейбусів №№3, 4, 9, 10, 13, 15, автобусу №16 та маршрутних таксі №№ 8-Б, 23-А, 16-А, 28-А.Переглядів: 6214
Поширень: 0