Вінницький аеропорт вкотре розпочав прийом паломників з Ізраїлю, які щороку на єврейський новий рік – Рош Ха-Шана приїжджають до Умані.

Перші рейси з хасидами уже прибули 17 вересня. Загалом, протягом тижня, аеропорт очікує 10 рейсів, а це близько 2 тисяч прочан.

Крім того, як і в попередні роки, активно користуються “хасидською” програмою і українські паломники, які хочуть відвідати Християнські святині Ізраїлю. Адже, як запевняє директор КП "Аеропорт Вінниця" Ярослав Мазурець, дані чартерні перельоти – найдешевші.

Близько 2 тисяч паломників-хасидів приймає цьогоріч Вінницький аеропорт

Цього року єврейський народ зустрічатиме настання 5778 року. Святкуватимуть його з 20 по 22 вересня.

Хасиди вважають, що якщо вони зустрінуть Новий рік (РошХа-Шана) біля могилицадика Рабі Нахмана (Брацлавського) в Умані, то наступний рік буде дуже щасливим та вдалим. Саме томувони приїздять до Уманіцілими громадами, разом з дітьми, протелишечоловічоїстаті.

Близько 2 тисяч паломників-хасидів приймає цьогоріч Вінницький аеропорт

За інформацією головного равіна Вінницької області Шауля Горовіца, окрім Умані, у паломницький маршрут хасидів включено ще ряд міст нашого краю, де знаходяться священні для хасидів поховання. Найбільш шанованими є могила улюбленого учня цадика Нахмана - Натана Штернгарца у смт Брацлав; некрополь у м. Меджибіж Хмельницької області, де почиває прах знаменитого цадика Іcраеля Бен-Еліезера Бааль Шем Това, який розробив основні принципи хасидизму; унікальна капличка-музей на єврейському кладовищі у м. Шаргорд, де захоронені чотири равіна та усипальня Леві-Іцхака Бен Меєра Бердичівського, знаменитого філософа і проповідника у м. Бердичів Житомирської області.

Близько 2 тисяч паломників-хасидів приймає цьогоріч Вінницький аеропорт

З метою належної реалізації «Хасидської програми на Вінниччині», прочанам забезпечено належні умови щодо прийому, транспортного перевезення, медичного супроводу, охорони громадського порядку тощо.Переглядів: 3615
Поширень: 0