У міській раді з професійним днем привітали юристів

06.10.17 10:26 2331

У міській раді з професійним днем привітали юристів

6 жовтня юристи приймали вітання з нагоди професійного дня. У міській раді їм вручили грамоти та премії. З вітальним словом до юристів звернувся заступник міського голови Сергій Тимощук.

«Професія юриста важлива та перспективна, адже професіонали у цій сфері потрібні завжди. Напередодні свята бажаю вам і вашим близьким здоров’я, благополуччя, миру та достатку», – зазначив Сергій Тимощук.

День юриста — професійне свято. В Україні відзначається щорічно 8 жовтня.

Фото

У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів У міській раді з професійним днем привітали юристів

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)