Днями підприємство передавало представникам Збройних сил України модернізовані 26 заправників для перевезення ракетного палива, кожен з яких вміщує 10,5 тон, дві ремонтні майстерні для бронетанкових військ, і один сучасний бронетранспортер БТР - 4К.

Розповідаючи про роботу підприємства, директор 45-го експериментального механічного заводу Микола Чумак зазначив, що у цьому році для служби пального МО України проведено ремонт 11 паливозаправників на суму 6,9 млн. грн. Вперше ДП «45 ЕМЗ» освоїв і наразі завершує ремонт 6 майстерень для бронетанкових військ, модернізовано 4 паливозаправника (заміна бензинового двигуна на дизельний). Також підприємство освоїло і проводить ремонт сучасних бронетранспортерів БТР - 4К, а також приступило до розробки нового авіа паливозаправника для малої авіатехніки. Цей виріб планується виробляти вперше. Для ДП «Укргазвидобування» спільно з ПрАТ «КРАЗ» підприємство виготовить 40 автоцистерн.

Вінницький 45-й завод передав армії модернізовану техніку

Як зазначив Микола Чумак, в нинішньому році замовлення для Міністерства оборони України складає 53,4 млн. грн., а в 2016 році ця сума становила всього 3,1 млн. грн. Вперше за роки незалежності завод підписав контракт на виготовлення сучасних авто паливозаправників АЦ – 12 на базі КРАЗА в кількості 11 одиниць, з них 5 одиниць цьогоріч, 6 одиниць в наступному. Загальна сума контракту складає майже 32 млн. грн. Виконується угода з Національною Гвардією України по виробництву 21 паливозаправника. Сума контракту більше 10 млн. грн.

Вінницький 45-й завод передав армії модернізовану техніку

Щодо планів на наступний рік, то керівник підприємства зауважив, що в 2018 році планується виготовити 2 паливомаслозаправники на базі автомобіля КРАЗ.

«У цьому році ми серйозно наростили обсяги виробництва, при цьому чисельність працівників збільшено лише на 10%, а заробітна плата зросла практично удвічі, відповідно зросли відрахування до обласного бюджету, Пенсійного фонду. Слід відмітити тісну співпрацю з Міністерством оборони України, яке забезпечило таке замовлення. Радує і те, що в цьому році замовлення з боку держави і бізнесу складають приблизно 50 на 50, - це свідчення того, що завод має досить непогану перспективу», - зазначив Микола Чумак.

Вінницький 45-й завод передав армії модернізовану техніку

Оглянувши техніку та територію підприємства Валерій Коровій зазначив: «Ми бачимо, як підприємство оживає, продукується нова техніка. Досягнення, які завод має сьогодні - це лише перші кроки. В нас відбулось велике переосмислення багатьох процесів, які стосуються співпраці з підприємствами, що входять до складу Укроборонпрому. З минулого року у нас налагодилася вдала співпраця з державним концерном, ми відчули інші підходи в системі формування державного замовлення».

Валерій Коровій також відмітив: «На сьогоднішній день Уряд Володимира Гройсмана вніс нові пропозиції щодо формування бюджетного процесу. Так, з 2018 року планування держбюджету буде з орієнтацією на трьохрічну програму. Це дасть можливість планомірно брати на себе відповідні зобов‘язання головним розпорядникам коштів державного бюджету таким, як Міністерство оборони, і формувати довгострокові замовлення з орієнтацією на три роки».

Вінницький 45-й завод передав армії модернізовану техніку

Під час робочого візиту голова ОДА Валерій Коровій також оглянув хід робіт з налаштування виробництва держaвного підприємства «Електричні Системи» у співпрaці з компaнією DELPHI, які реaлізовують спільний інвестиційний проект з виробництвa aвтомобільних джгутів для європейських зaводів.

Вінницький 45-й завод передав армії модернізовану техніку

Дане підприємство розміщене на території 45-го експериментального механічного заводу. До кінця року заплановано запустити першу площадку, де буде працевлаштовано біля 600 вінничан, а на кінець наступного року на підприємстві буде створено близько двох тисяч робочих місць.Переглядів: 6454
Поширень: 0