Щороку у першу неділю листопада відповідно до Указу Президента України від 13.04.1999 № 374/99 працівники соціальної сфери відзначають своє професійне свято. Напередодні цього дня вінничан, які своє життя поєднали із такою важливою та потрібною в суспільстві професією, вітали заступник міського голови Галина Якубович та директор департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Лариса Попова.

«Наша робота завжди буде визнаною, тому що ми її робимо чесно, відповідально, з доброю душею та відкритим серцем. Думаю, що й надалі ми будемо тримати високу планку, підтверджувати ту оцінку, яку ми маємо сьогодні, оцінку людей та наших колег з інших міст. Про вас говорить вся Україна, до вас продовжують приїжджати і знайомитись із досвідом. Ви – найкращі, але й далі вчитесь, бо час не стоїть на місці», - сказала Галина Якубович під час свого вітального слова.

Вінницькі працівники соціальної сфери приймали вітання з нагоди свого професійного свята

Лариса Попова, вітаючи свій колектив та колег, сказала, що це свято об’єднало усіх працівників соціальної сфери у велику команду, яка успішно і якісно працює.

Вінницькі працівники соціальної сфери приймали вітання з нагоди свого професійного свята

«Я сьогодні не уявляю нашого європейського міста без наших послуг. Тому що щоденно до наших Прозорих офісів з різними проблемами приходить 1000 – 1200 вінничан. До кожного ми намагаємось знаходити підхід, тепле слово, шукаємо шляхи вирішення тих питань і проблем, з якими до нас приходять люди. Я щиро бажаю вам міцного здоров’я, щоб були успішними і радісними ваші сім’ї, щоб був спокій, мир і злагода», - говорить Лариса Попова.

Вінницькі працівники соціальної сфери приймали вітання з нагоди свого професійного свята

Після вітальних слів працівники соціальної сфери отримали грамоти, грошові премії та квіти, а святкового настрою додали виступи творчих вінничан. ​

Вінницькі працівники соціальної сфери приймали вітання з нагоди свого професійного святаПереглядів: 3417
Поширень: 0