Уже традиційно 19 грудня на майдані Незалежності відкрилося Новорічне містечко, де наймолодші вінничани тиждень матимуть можливість спілкуватись із святим Миколаєм, а потім і з Дідусем Морозом та  Санта-Клаусом. Також цього дня у всі дитячі заклади міста відправлено новорічні солодкі подарунки для вінницьких малюків. 

Відкриття Новорічного містечка розпочалося зі святкової ходи по вулиці Соборній, від площі Ліверпуль до Новорічного містечка. У ній взяли участь святий Миколай, янголи, танцювальні колективи, казкові герої і навіть оркестр. Замикали ходу Діди Морози із Снігуроньками. Біля казкової Резиденції на них уже чекали головні герої сьогоднішнього свята – маленькі вінничани.

Більш як 52 тисячі маленьких вінничан отримають солодкі подарунки від помічників святого Миколая

Разом із святим Миколаєм малечу та їх батьків з початком новорічно-різдвяних свят привітали Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та представник від Благодійного Фонду Порошенка.

«Дня святого Миколая в першу чергу чекають дітки, і я не сумніваюся, що й дорослі також чекали, адже це фактично початок новорічних свят. Це оцінка того, що було зроблено протягом минулого року, і які є сподівання на рік прийдешній. Святий Миколай запросив нас як помічників, щоб ми передали подарунки діткам, які не отримали різочки і з посмішкою дивляться у своє майбутнє. Вітаю вас зі святом, з цією прекрасною сніжною зимою, давного її такої в нас не було. Я думаю, що це гарна можливість діткам покататися на санчатах, лижах, і відчути справжню зиму. Бажаю всім миру, благополуччя і щоб Господь Бог оберігав вас і ваші сім’ї», - звернувся до всіх під час відкриття Новорічного містечка Сергій Моргунов.

Більш як 52 тисячі маленьких вінничан отримають солодкі подарунки від помічників святого Миколая

«Мені здається, що в цей непростий 2017 рік ми заслужили це свято, сніжну погоду та подарунки. Подивіться, як красиво виглядає наша Вінниця, а це праця і міської ради і всієї громади. Ми всі напередодні великих свят стаємо, як малі діти, чекаємо на диво. Вітаю кожного із нас зі святами», - привітав вінничан голова ОДА Валерій Коровій.

В цей час біля Новорічного містечка чекала свого відправлення вантажівка із солодощами – адже це вже традиційна спільна акція міської влади та Благодійного Фонду Порошенка. І з кожним роком кількість подарунків зростає. В цьому році їх отримає 52,5 тисячі маленьких вінничан. Представниця Фонду зачитала вітальну листівку від Олексія Порошенка, адресовану усім вінницькім малятам: «Сьогодні у нашому прекрасному місті офіційно розпочинає роботу святий Миколай і, перш за все, він подбав про святкову погоду. Білий сніг, який вкрив землю, нагадує чистий аркуш паперу. Дитинство – це теж як чистий аркуш. Я хочу, щоб ваше дитинство було заповнене тільки яскравими фарбами, найтеплішими словами і найдобрішими казками. Бажаю вам бути здоровими і тішити ваших батьків. Нехай прийдешній рік буде успішним і мирним для усіх нас».

Більш як 52 тисячі маленьких вінничан отримають солодкі подарунки від помічників святого Миколая

Одразу після відкриття Новорічного містечка помічники святого Миколая поїхали розвозити солодощі до дитячих садків Вінниці, шкіл та інших навчально-виховних установ.

Солодощі передадуть усім учням молодших класів, вихованцям дитячих садочків, малюкам від одного року, які знаходяться на обліку в лікувальних закладах. А також діткам-сиротам,  позбавленим батьківського піклування, дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, вихованцям соціальних закладів, реабілітаційних центрів тощо.​​

Більш як 52 тисячі маленьких вінничан отримають солодкі подарунки від помічників святого Миколая

Новорічне містечко працюватиме щодня – в будні з 16:00 до 20:00, а у вихідні та святкові дні з 14:00 до 19:00. З 19 по 24 грудня дітей у містечку чекатиме з подарунками святий Миколай. Його замінить Санта-Клаус 24 грудня під час турніру «Солодкий пазл» – складання картин з імбирного печива. А 28 грудня Санта-Клауса замінить зірковий Дід Мороз (Анатолій Борсюк) під час солодкого турніру з шашок. 

Більш як 52 тисячі маленьких вінничан отримають солодкі подарунки від помічників святого Миколая

Більш як 52 тисячі маленьких вінничан отримають солодкі подарунки від помічників святого МиколаяПереглядів: 2269
Поширень: 0